Dom

DongGuan Q1-Test Equipment Co., Ltd.

Profil firmy
DongGuan Q1-Test Equipment Co., Ltd. została założona w 2000 roku, znajduje się w Dongguan, słynnym mieście przemysłowym.

Głównie specjalizuje się w produkcji, opracowywaniu i wprowadzaniu do obrotu różnych urządzeń do testowania środowiska, takich jak programowalne komory do pomiaru temperatury i wilgotności serii QTH, komora do pomiaru temperatury i wilgotności w chodzeniu, komora do badania szoku termicznego seria QT3, piec do suszenia przemysłowego, komora wypalania, mgła solna / komora do badań korozyjnych serii QCC.

Wszystkie produkty testowe Q1 są zgodne z normami GB, BS, IEC, CNS, ASTM, ISO, JIS, DIN i innymi odpowiednimi międzynarodowymi standardami testowymi.

Produkt testowy Q1 jest szeroko stosowany w przemyśle lotniczym, wojskowym, komponentach samochodowych, optoelektronicznych, częściach elektronicznych, komunikacji, meblach, materiałach budowlanych, chemikaliach, farbie, laboratorium inspekcyjnym, instytutach badawczych i innych branżach wysokich technologii.

Mamy mocną zdolność do projektowania, rozwijania i wytwarzania produktów na zamówienie, zgodnie ze specjalnymi zastosowaniami klienta, a także poszerzamy naszą linię produktów, dostarczamy profesjonalne rozwiązania, terminowe usługi i wykwalifikowane produkty, aby zapewnić klientom wsparcie i zaufanie.

Z niecierpliwością oczekujemy również intensywnej i głębokiej współpracy z klientami, aby razem tworzyć genialną przyszłość.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

2000, test Q1 został sfinansowany w Dongguan i wyeksportował pierwszą przesyłkę do Wietnamu, 10 zestawów komory do natryskiwania solą;

2001, opracowano i wyprodukowano komory do badania temperatury i wilgotności;

2002 r., Eksport do Izraela pierwsza wysyłka komory testowej do pomiaru temperatury i wilgotności 5 zestawów;

2008, Wszystkie produkty przechodzą weryfikację CE

2010, Przenieś się do nowej i większej fabryki ze względu na dobrą sprzedaż

2011, Opracowana pionowa komora do pomiaru temperatury i wilgotności

2012, otrzymałem kolejną komorę testów temperatury i wilgotności od Samsunga

2013, Be Identified As ISO9001: 2008

2015, Opracowano własny kontroler ekranu dotykowego z komór testowych

******

DongGuan Q1-Test Equipment Co., Ltd. DongGuan Q1-Test Equipment Co., Ltd. DongGuan Q1-Test Equipment Co., Ltd. DongGuan Q1-Test Equipment Co., Ltd. DongGuan Q1-Test Equipment Co., Ltd. DongGuan Q1-Test Equipment Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : Test Q1

Ilość pracowników : 50~75

Coroczne wyprzedaże : 700000-1000000

Rok założenia : 2000

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Benchtop Environmental Test Chamber na sprzedaż dobra jakość Benchtop Environmental Test Chamber na sprzedaż dobra jakość Benchtop Environmental Test Chamber na sprzedaż dobra jakość Benchtop Environmental Test Chamber na sprzedaż